Oferta pracy

Inżynier budowy

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie inwestycji budowlanych zlokalizowanych w Poznaniu (woj. wielkopolskie) LUB w okolicach Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie) - lokalizacja do wyboru Kandydata,

  • Kontrola jakości i zakresu wykonanych prac budowlanych,

  • Nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych,

  • Sporządzanie zapytań i pozyskiwanie ofert na prace budowlane,

  • Prowadzenie korespondencji z wykonawcami,

  • Raportowanie postępu prac,

  • Współpraca z kierownikami budowy,

  • Prowadzenie oraz opiniowanie zmian.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowalnym (ew. w trakcie zdobywania wykształcenia),

  • Doświadczenie w pracy na tym stanowisku lub podobnym,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Solidność, terminowość,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, darmowy wypoczynek w Holiday Park & Resort),

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji o zróżnicowanym charakterze,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktyki w zakresie umożliwiającym uzyskanie uprawnień budowlanych,

  • Perspektywy awansu zawodowego,

  • W przypadku osób pracujących w delegacji - darmowe zakwaterowanie i zniżki na wyżywienie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień