Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

WEGNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogram

  • Sporządzanie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami

  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac

  • Planowanie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości

  • Udział w kontraktowaniu, organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców

  • Planowanie i zamawianie środków produkcji, kontraktowanie dostawców

  • Sporządzanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie procesu budowlanego

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś/ukończyłaś studia na kierunku budownictwo lub jesteś w ich trakcie

  • Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w specjalności konstrukcyjnej

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B. lub jesteś gotowy/gotowa do jego zdobycia

  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej, jesteś osobą zorganizowaną

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność i proaktywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Do aplikacji oprócz cv i listu motywacyjnego koniecznie prosimy dołączyć portfolio.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Przewiń do profilu firmy