Oferta pracy

Inżynier Budowy (konstrukcje/mosty/drogi/branże)

Budimex SA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie przedmiarów robót

  • Prowadzenie uzgodnień projektowych,

  • Współpraca z podwykonawcami i wykonawcami,

  • Przygotowanie zapytań ofertowych oraz umów z podwykonawcami,

  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji,

  • Nadzór nad powierzonym etapem robót,

  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego dokumentacji z zakresem kontraktowym;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane o specjalności mostowej, sanitarnej, drogowej lub konstrukcyjnej (mile widziani są studenci ostatnich lat studiów),

  • Pasja i zainteresowanie branżą,

  • Gotowość do pracy w delegacji,

  • Zaangażowanie, dokładność i komunikatywność.

To oferujemy

  • Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy