Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy - kontraktu

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP
    • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika kontraktu
    • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
    • koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office ( Word, Excel)
    • zaangażowanie w realizowane projekty
    • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
    • dyspozycyjność na wyjazdy w delegacje

    OFERUJEMY:

    • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku Aplikuj z adnotacją w tytule: Inżynier budowy / kontraktu.

    Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.