Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - kontrakty zagraniczne

AGA-Bauservice Sp. z o. o. O firmie

  • Irlandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AGA-Bauservice Sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano-montażowej, działającym na rynku polskim i europejskim, m.in. w Niemczech, Finlandii, Holandii, Irlandii, Anglii, Szwecji oraz Belgii.

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy realizacji projektów zagranicznych, przy wykonywaniu prac fasadowych oraz dachowych,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót fasadowych i dachowych w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy we współpracy z kierownikiem projektu,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy,
  • organizacja i prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie,
  • opracowywanie harmonogramów realizacji robót, rozruchów, dostaw urządzeń,
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych w trakcie realizacji projektu,
  • przygotowywanie raportów i protokołów zaawansowania prac,
  • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców, nadzorowanie jakości wykonanych robót,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót,
  • tworzenie zapotrzebowania na materiały i sprzęt na budowę,
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • dbanie o odpowiedni stan BHP na budowie,
  • raportowanie z przebiegu inwestycji.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wykonawczym (mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu prac montażowych fasad bądź wykonywania pokryć dachów płaskich),
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), programu AutoCAD,
  • umiejętność czytania kosztorysów,
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, umiejętność pracy z zespole, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, także mile wiedziana znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej, z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • firma zapewnia zwrot kosztów podróży, zakwaterowanie, niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem,
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Ogłoszenie archiwalne