Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Koordynator ds. inwestycji

XEMAR sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracami na budowie;

  • Zarządzanie zespołem zaangażowanym w realizację budowy, w tym pracownikami budowlanymi;

  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów;

  • Raportowanie realizacji budowy, prowadzenie dokumentacji;

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Znajomość rozwiązań technicznych

  • Doświadczenie w realizacji robót budowlanych (min. 1 rok)

  • Dyspozycyjność

  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz mile widziana będzie znajomość programów AutoCAD oraz NormaPro

  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;

  • Stałą współpracę z Przełożonym;

  • Laptop, telefon komórkowy;

  • Samochód;

  • Pracę w godzinach 7-16.

XEMAR sp. z o.o.

Xemar sp z.o.o jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku Trójmiasta i okolic. Naszym głównym obszarem działań jest rynek zamówień publicznych. Doświadczenie i znajomość procedur w tym w tym obszarze byłyby mile widziane.

Przewiń do profilu firmy