Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Koordynator inwestycji

BUD-INVEST sp. z o.o.

  • Dworcowa 12, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dworcowa 12

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracami na budowie,

  • zarządzanie zespołem zaangażowanym w realizację budowy, w tym pracownikami budowlanymi,

  • przygotowanie materiałów przetargowych i udział w procedurze wyboru wykonawców,

  • poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów,

  • raportowanie realizacji budowy, prowadzenie dokumentacji,

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej,

  • weryfikacja terminów i realizacja odbiorów jakościowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane,

  • doświadczenie w koordynacji prac budowlanych min. 5 lat doświadczenia,

  • dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz mile widziana będzie znajomość programów AutoCAD,

  • umiejętność ustalania priorytetów i planowania oraz organizacji pracy własnej i podwykonawców,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę z dokumentacją.

Jesteśmy firmą działającą w branży związanej z produkcją i budownictwem modułowym. Rozwijamy się także na polu branży deweloperskiej. Na rynku istniejemy już od ponad piętnastu lat, a naszą siłą są nasi pracownicy i podwykonawcy. Dzięki nim oraz dzięki kolejnym projektom i planom rozwoju poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko – Inżynier budowy/ koordynator inwestycji.

Przewiń do profilu firmy