Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy - Koordynator robót

  • Nysa, opolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 24.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DHV Hydroprojekt to międzynarodowa firma z branży projektowo – konsultingowej z siedzibą w Warszawie, należąca do Grupy Royal Haskoning DHV. Zatrudniając około 100 wysokokwalifikowanych specjalistów plasuje się w czołówce biur projektowych w Polsce. Jest też jednym z najstarszych biur w kraju – działa na rynku od 1951 roku. Specjalizuje się w budownictwie wodnym, kubaturowym i instalacyjnym, zajmuje się też problemami środowiska oraz energii odnawialnej nie tylko na rynku polskim ale i na rynkach zagranicznych.  Więcej informacji na temat DHV Hydroprojekt oraz Grupy Royal Haskoning DHV można znaleźć na stronie www.dhvhydroprojekt.com.plwww.royalhaskoningdhv.com

    Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Inżynier budowy / Koordynator robót

    Miejsce pracy: Nysa

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami na budowę, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną, koordynacja robót branżowych,
    • Wsparcie Kierownika Budowy we wszelkich sprawach związanych z wykonywaniem prac w danej branży,
    • Stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych, zarządzanie usunięciem usterek,
    • Nadzór nad stosowaniem odpowiednich materiałów posiadających aprobaty techniczne, certyfikaty oraz świadectwa dopuszczenia do stosowania w budownictwie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, w jednym z poniższych kierunków:
      Budownictwo
      Instalacje elektryczne
      Instalacje sanitarne
      Drogi
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowie, możliwie przy obiektach przemysłowych,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny),
    • Znajomość MS Office i oprogramowania AutoCAD (w celu przeglądania rysunków),
    • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w odpowiedniej specjalności.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,
    • Możliwości szkolenia i rozwoju zawodowego,
    • Bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku,
    • Pakiet dodatkowych benefitów.

    Prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku angielskim) wraz z zamieszczoną w CV informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu brutto.