Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Kościan, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem systemów pompowych stosowanych w branży wodno-ściekowej. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

    W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER BUDOWY

    Lokalizacja: Województwo Wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad dostawami materiałów i terminowością wykonywania prac;
    • Koordynowanie i kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem, wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnieniami z klientem, harmonogramem i budżetem;
    • Udział w wyborze podwykonawców oraz nadzór formalny i techniczny nad ich pracami;
    • Współpraca z inwestorem, generalnym wykonawcą, podwykonawcami i projektantami;
    • Nadzór i kontrola realizacji projektów w zakresie zgodności z zawartymi umowami, harmonogramem i budżetem projektu;
    • Wyjazdy służbowe na terenie całej Polski;
    • Dbałość o należyte standardy BHP.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych;
    • Doświadczenie na ww. stanowisku min. 1 rok;
    • Znajomość procesu inwestycyjnego, znajomość prawa budowlanego;
    • Dyspozycyjność;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Uprawnienia budowlane w branży sanitarnej będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży;
    • Kompleksowe szkolenie niezbędne do wykonywania obowiązków;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników.

    Aplikacje proszę przesyłać za pośrednictwem APLIKUJ

    Instalcompact sp. z o.o.
    ul. Wierzbowa 23, 62-080 Tarnowo Podgórne
    +48 61 814 67 55
    +48 61 816 40 16
    www.instalcompact.pl