Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy / Kosztorysant

GIRDER sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestniczenie w procesie budowlany
  • Przygotowanie i analiza przedmiarów inwestycji
  • Prowadzenie kalkulacji stanu materiału na budowie
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji budowlanej
  • Stała kontrola robót prowadzonych przez podwykonawców wraz z raportowaniem postępu ich prac
  • Kontrola przestrzegania zasad BHP
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej i przetargowej
  • Przeprowadzenie wstępnych negocjacji z potencjalnymi Podwykonawcami
  • Pozyskiwanie, analiza i zestawianie ofert z rynku
  • Prowadzenie korespondencji z Zamawiającym
  • Sporządzanie kosztorysów do oferty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo
  • Znajomość pakietu MS Office , AutoCAD , Norma
  • Dyspozycyjność oraz wytrwałość w dążeniu do założonych celów
  • Zaangażowanie oraz prawdziwe zainteresowanie branżą budowlaną
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia (do uzgodnienia)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole
  • Docelowo długoterminową współpracę

Dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w generalnym wykonawstwie inwestycji.

W związku z energicznym rozwojem firmy w budownictwie kubaturowym poszukujemy kandydatów z pasją na stanowisko:

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Inżynier Budowy / Kosztorysant, kujawsko-pomorskie