Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - kosztorysant

DAJK MACIEJ KAŃCZUGOWSKI sp. z o.o.O firmie

  • Chemiczna 8g
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DAJK MACIEJ KAŃCZUGOWSKI sp. z o.o.

Chemiczna 8g

Lublin

Firma DAJK Maciej Kańczugowski Sp. z o.o. istnieje od 2001r.

Od początku działaności zajmujemy się wykonawstwem robót ogólnobudowlanych, elektrycznych i sanitarnych. Główny zakres to remonty, modernizacje i realizacje od podstaw sal kinowych, teatralnych i audytoryjnych.

Powyższe prace obejmują kompleksowe wykończenia akustyczne, wyposażenia audytoryjne, systemy elektroakustyki, kinotechniki, nagłośnienia i oświetlenia scenicznego.

W trakcie realizacji inwestycji dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej na terenie województwa lubelskiego nasza firma zdobyła również duże doświadczenie w zakresie dostawy, montażu i obsługi serwisowej instalacji solarnych, pomp ciepła oraz kotłów na biomasę.

OPIS STANOWISKA:

Praca polegać będzie na kosztorysowaniu, nadzorze i organizacji robót budowlanych, przygotowywaniu dokumentacji, bieżącym kontakcie z Inwestorem oraz na przygotowywaniu i składaniu ofert do przetargu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budownictwo / inżynieria środowiska,
  • Doświadczenie min. 2 lata,
  • Dobra znajomość programów MS Office, Autocad, Norma,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i składaniu ofert przetargowych,
  • Umiejętność przedmiarowania, wyceny inwestycji, przygotowywania obmiarów,
  • Przygotowywanie kosztorysów dla inwestycji,
  • Znajomość cen materiałów budowlanych oraz robocizny będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanej na wyniki,
  • Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami,
  • Sporządzanie dokumentacji odbiorowej inwestycji,
  • Współpraca z geodetami, projektantami i Kierownikami Budowy przy realizacji zadań budowlanych,
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie przygotowywania ofert.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy

Ogłoszenie archiwalne