Oferta pracy

Inżynier budowy

PolbauO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

Zajmujemy się wykonywaniem tylko stanów surowych obiektów, nie prowadzimy prac wykończeniowych.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi
  • Nadzór i koordynacja prac nad odcinkami robót w oparciu o wymagania kontraktu – monitorowanie terminów i jakości prac
  • Przygotowywanie zestawień i zamówień materiałów - kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • Uczestnictwo w procesie ofertowania, w tym wysyłanie zapytań, przygotowywanie zestawień i porównywanie ofert
  • Weryfikacja i znajomość dokumentacji techniczno-kosztorysowej
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności obsługi komputera – pakiet MS Office, oprogramowanie AutoCad
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Podstawowa umiejętność kosztorysowania

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą
  • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy