Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i organizacja budowy,

  • sporządzenie budżetu budowy,

  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,

  • terminowa realizacja budowy zgodnie z harmonogramem realizacyjnym,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano-montażowych,

  • nadzór i koordynacja pracowników oraz podwykonawców;

  • raportowanie do przełożonego z postępu prac,

  • rozliczenie budowy w odniesieniu do zatwierdzonego budżetu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunkach: transport, elektrotechnika, elektronika,

  • prawo jazdy kat. B,

  • biegła obsługa komputera,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • ciekawą pracę,

  • pakiet dodatkowych benefitów – np. prywatna opieka medyczna,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( praca w delegacji).

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia uprawnień budowlanych,

  • zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

Jeżeli chcesz pracować w zespole ambitnych ludzi sukcesu to dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy