Oferta pracy

Inżynier budowy

LoboHRO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowyNumer ref.: IP/WRO/INŻYNIER

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich,
  • Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi; nadzór pracy pracowników podwykonawcy,
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Przygotowywanie dokumentów do odbioru robót (dokumentacja powykonawcza),
  • Uaktualnianie harmonogramu prac na kontrakcie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno - budowlanym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów i dokumentacji projektowej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy:

  • Praca w rozpoznawalnej firmie będącej liderem w branży,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, lub współpraca B2B, zgodnie z preferencją kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet relokacyjny - mieszkanie służbowe - Wrocław,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej,
  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne