Oferta pracy

Inżynier Budowy

MegapolisO firmie

Megapolis

Stefana Banacha 37

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie pracy Nadzoru Budowy przy realizacji inwestycji mieszkaniowej

  • Kontrola realizacji robót w zgodności z harmonogramem

  • Koordynacja prac pomiędzy wykonawcami

  • Kontrola zgodności wykonywanych robót z projektem

  • Kontrola jakości wykonywanych prac

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

  • Weryfikacja zgłaszanych prac zanikowych

  • Weryfikacja robót przed zgłoszeniem do odbioru

  • Wykonanie obmiarów robót

  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej

  • Współpraca z Biurem Projektów w zakresie dokumentacji projektowej

  • Rozliczanie z przekazanych materiałów

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie prac konstrukcyjno-budowlanych

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży budowlanej

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji budownictwa mieszkaniowego

  • Umiejętność przedmiarowania

  • Praktyczna znajomość MS Office, AutoCad

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę na terenie Krakowa w jednej z czołowych firm deweloperskich sektora budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony Inwestora jak i pozostałych współpracowników

  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karty Benefit MultiSport i inne)

  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowane karty Benefit MultiSport

Megapolis

Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. W swoim dorobku mamy wiele prestiżowych inwestycji, m.in. Osiedle Fi. Odebraliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. "Krakowski Deweloper Roku 2016".

W związku z realizacją kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej OZON na terenie Krakowa poszukujemy doświadczonych Kandydatów.

Przewiń do profilu firmy