Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy

GEO-KAT Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją prac instalacyjnych i uruchomieniowych prowadzonych na budowie,

  • Raportowanie zaawansowania robót i innych parametrów określonych przez kierownika robót,

  • Weryfikacja jakości wykonywanych robót,

  • Weryfikacja zgodności prowadzenia robót z wytycznymi BHP,

  • Współpraca z projektantem w zakresie rozwiązywania niezgodności i problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, lub jest w trakcie nauki,

  • Dysponujesz niezbędną wiedzą i minimum 3-letnim doświadczeniem w pracy na budowie na stanowisku Inżyniera Budowy,

  • Znasz poniższe systemy: SSP, DSO, SKD, SSWiN, CCTV, LAN lub automatyki i BMS lub instalacji elektrycznych,

  • Potrafisz posługiwać się oprogramowaniem typu AutoCAD, MS Office,

  • Bardzo dobrze organizujesz zarówno pracę własną, jak i podległych zespołów wykonawczych,

  • Jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną, dyspozycyjną,

  • Potrafisz i lubisz pracować w zespole, radzisz sobie ze stresem.

Mile widziane

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (lub telekomunikacyjnych) bez ograniczeń

To oferujemy

  • Przede wszystkim ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w młodym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju osobistego, zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe),

  • Uczestnictwo w szkoleniach rozwijających Twoje umiejętności,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

GEO-KAT Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą świadczącą usługi w branży Systemów Niskoprądowych, Automatyki Budynkowej i Systemów Elektrycznych. Aktualnie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku: Inżynier Budowy.

Przewiń do profilu firmy

Drogi Kandydacie, Droga Kandydatko, jeżeli interesują Cię zagadnienia z zakresu systemów niskoprądowych, bądź elektrycznych, posiadasz już kilkuletnie doświadczenie w branży niskoprądowej i pracy na budowie, chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku i uczestniczyć w ciekawych projektach – dołącz do Nas – zespołu zaangażowanych, zgranych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.