Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

ANGEL CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór, weryfikacja i koordynacja robót budowlanych m. in. w zakresie zgodności z projektem, regulacjami i standardami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP,

  • bieżące kontakty z projektantami i wykonawcami inwestycji,

  • bieżące kontakty z dostawcami, przedstawicielami handlowymi i doradcami technicznymi,

  • udział w procesie wprowadzania i koordynacji zmian lokatorskich,

  • sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów, analiz, notatek ze spotkań itp.,

  • współpraca w zakresie przygotowania i prowadzenia przetargów na Wykonawców inwestycji,

  • przeprowadzanie procedur odbiorowych i przekazania lokali klientom,

  • zadania z zakresu administrowania kontraktem budowlanym w tym organizacja i rejestracja dokumentacji kontraktu,

  • koordynacja i współpraca z działami: Project Management, Wykończenia wnętrz, Sprzedaży oraz Marketingu w ramach Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – uzyskany stopień magistra na kierunku Budownictwo, Architektura, Inżynieria Sanitarna, Elektryka lub pokrewne,

  • kreatywność, zaangażowanie i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków,

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w budowlanym procesie inwestycyjnym po stronie Wykonawcy, Inwestora lub Projektanta,

  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi w tym w szczególności warunków technicznych,

  • znajomość i zainteresowanie rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego w tym słownictwa technicznego,

  • obsługa komputera, umiejętności sporządzania raportów, protokołów, harmonogramów oraz zestawień (znajomość programu MS Project oraz innych programów z MS Office – Outlook, Word, Excel, Power Point, a także AutoCad),

  • wysoka komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, dyspozycyjność, ambicja i chęć nauki.

To oferujemy

  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym dynamicznym środowisku,

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu ponadstandardowych, luksusowych i twórczych rozwiązań projektowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji,

  • dofinansowanie aktywności sportowych.

Angel Poland Group istnieje od 2003 roku. Zatrudnia ponad 300 pracowników w biurach w Krakowie i Wrocławiu. Grupa należy do czołowych deweloperów w Polsce, z inwestycjami o wartości przekraczającej 500 mln euro. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel Stradom, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanów One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem Double Tree by Hilton, 5-gwiazdkowy hotel The Granary. Ponadto grupa wybudowała dom opieki dla seniorów Angel Care (Wrocław).

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów i kandydatki prosimy o przesłanie CV w języku polskim przez funkcję aplikuj.