Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

EKO-PARK S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;

  • Współpraca z kierownictwem budowy, podwykonawcami i Inwestorem;

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;

  • Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców;

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej;

  • Dbałość o należyte standardy BHP;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe;

  • Doświadczenie – mile widziane;

  • Obsługa programów: Autocad, Office (Word, Excel);

  • Prawo Jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet ubezpieczenia na życie

  • Laptop, telefon.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie