Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

P.B. BUDOMAX Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy
  • przygotowywanie przedmiarów/obmiarów robót
  • planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na budowę
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe , kierunek Budownictwo
  • doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy
  • praktyczna znajomość programów komputerowych ( m.in. Word, Excel, Autocad )
  • znajomość warunków technicznych i nowoczesnych technologii
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • umiejętność nadzorowania i koordynacji pracy pracowników i podwykonawców oraz egzekwowanie jakości
  • bardzo dobra organizacja pracy, realizacja zadań w terminie
  • komunikatywność, rzetelność, dokładność i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia pod nadzorem wykwalifikowanej kadry
  • miejsce wykonywania pracy - Kraków
  • warunki finansowe do uzgodnienia po rozmowie kwalifikacyjnej

O nas

Przedsiębiorstwo Budowlane "BUDOMAX" Sp. z o.o. to Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w Krakowie od 16 lat.

Inżynier Budowy, Kraków