Oferta pracy

Inżynier budowy

HOCHTIEF Polska S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie przy realizacji prestiżowych projektów,

  • bezpośredni nadzór nad robotami budowlanymi, kontrola jakości, analiza i aktualizacja harmonogramów,

  • analiza dokumentacji technicznej, opracowywanie pakietów roboczych, prowadzenie rejestracji dokumentacji projektowej,

  • zgłaszanie zapytań projektowych,

  • przestrzeganie zasad realizacji kontraktu określonych w Systemie Zarządzania,

  • opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych i transportowych,

  • opracowywanie obmiarów i uzgadnianie z mistrzem i brygadzistami,

  • przygotowywanie raportów jakościowych prowadzonych robót,

  • koordynacja obiegu dokumentacji budowlanej,

  • przygotowywanie zamówień materiałowych,

  • przygotowywanie aktualizacji harmonogramów szczegółowych budowy,

  • przygotowywanie dokumentów jakościowych i zatwierdzających poszczególne materiały,

  • udział w naradach koordynacyjnych.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe techniczne budowlane lub student/ka ostatniego roku studiów

  • dobra znajomość środowiska MS Office (w tym MS Excel),

  • umiejętność obsługi programu AUTOCAD oraz MICROSOFT PROJECT

  • mile widziana znajomość programu ArchiCAD oraz Revit.

  • Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość odbycia praktyki w celu zdobycia uprawnień budowlanych,

  • udział we wdrażaniu procedur BIM na budowach

  • pracę na prestiżowych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • nastawianie na długofalową współpracę,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • atrakcyjny pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, teatru, paczki dla dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy