Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

WB PROJEKT sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

Tworzenie obmiarów, kosztorysów, harmonogramów;

Udział w pracach ofertowych;

Koordynacja prac podwykonawców;

Nadzór bezpośredni nad realizacją inwestycji zgodnie z przyjętym harmonogramem;

Dbałość o wysoką jakość prowadzonych robót;

Egzekwowanie i przestrzeganie przepisów prawa budowlanego i bhp;

Rozliczenia kontraktów firm podwykonawczych oraz uczestniczenie w odbiorach robót;

Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz Projektantami;

Bieżąca aktualizacja dokumentacji budowy oraz nadzór nad jej przygotowaniem;

Nasze wymagania

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

Wykształcenie wyższe - budowlane;

Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Umiejętność pracy w zespole;

Umiejętność współpracy z Podwykonawcami;

Dobra znajomość obsługi MS Office oraz Autocad;

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane doświadczenie w pracach wykończeniowych obiektów biurowych lub w budowie budynków mieszkalnych

Wraz z aplikacją prosimy o składanie aktualnego CV.

To oferujemy

Oferujemy:

Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;

Elastyczność względem formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);

Współpracę przy realizacji prestiżowych projektów;

Niezbędne narzędzia do pracy;

Praca w Krakowie lub okolicy w promieniu do 80 km;

Wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu;

O nas

WB PROJEKT SP. z o.o. jest działającą od ponad 10 lat firmą budowlaną, która pozyskuje zlecenia z rynku zamówień prywatnych i publicznych.

Realizujemy zadania jako Generalny Wykonawca w segmencie budownictwa biurowego, mieszkalnego oraz użyteczności publicznej.

W związku z rozwojem firmy oferujemy pracę przy projektach polegających na kompleksowym wykańczaniu powierzchni biurowej oraz budowie rezydencji mieszkalnych na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego.