Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDOMAX INWESTYCJE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMAX Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMAX Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. świadczy usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji, w tym głównie w systemie generalnego wykonawstwa w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem „pod klucz”. Realizujemy również stany surowe obiektów oraz kompleksowe remonty budynków istniejących, w tym obiektów zabytkowych. W ostatnich dziesięciu latach zrealizowaliśmy kilkanaście budynków mieszkalnych wielorodzinnych i usługowych (ponad 1300 mieszkań), budynki jednorodzinne oraz obiekty przemysłowe. Aktualnie realizujemy w generalnym wykonawstwie 2 budynki mieszkalne wielorodzinne, 2 budynki w stanie surowym oraz przygotowujemy kilka kolejnych inwestycji.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy
  • przygotowywanie przedmiarów/ obmiarów robót
  • planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na budowę
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie
  • doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy mile widziane
  • praktyczna znajomość programów komputerowych (m.in. Word, Excel, AutoCad)
  • znajomość warunków technicznych i nowoczesnych technologii
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • umiejętność nadzorowania i koordynacji pracy pracowników i podwykonawców oraz egzekwowanie jakości
  • bardzo dobra organizacja pracy, realizacja zadań w terminie
  • komunikatywność, rzetelność, dokładność i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia pod nadzorem wykwalifikowanej kadry
  • miejsce wykonywania pracy – Kraków
  • warunki finansowe do uzgodnienia po rozmowie kwalifikacyjnej

Ogłoszenie archiwalne