Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy

Optimum Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma branży budowlanej i deweloperskiej poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy.

Obowiązki:

  • Nadzór i koordynacja nad wszelkimi pracami na budowie
  • Planowanie, nadzór i kontrola kolejnych etapów budowy
  • Zarządzanie brygadami roboczymi, kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Bieżąca ewidencja postępu prac na budowie
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowy
  • Prowadzenie analizy rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych
  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną
  • Wsparcie zespołu w zakresie kosztorysowania i ofertowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Analityczne myślenie, uczciwość, rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi i zarządzaniu pracownikami
  • Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania i przedmiarowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę przy zróżnicowanych i ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższenia kwalifikacji
  • Wsparcie zespołu w realizacji zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne