Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy

WOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 500‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wotel,  czyli hotel na wodzie

Wotele to budynki pełniące funkcje obiektów hotelarskich usytuowanych na akwenach wodnych. To co stanowi o ogromnym potencjalne Woteli, to zastosowana w ich konstrukcji innowacyjna technologia. Dzięki niej właśnie, niewykorzystywane jak dotąd, niezwykle urokliwe elementy środowiska wodnego tj. rzeki czy jeziora stają się idealną przestrzenią dla powstania budynków służących celom wypoczynkowo-turystycznym.

Właśnie przy powstaniu tego projektu będziesz miał okazję towarzyszyć.

Obowiązki:

  • pomoc przy koordynacji prac budowlanych
  • kontrola jakości wykonywanych prac
  • pomoc przy organizacji sprzętu/materiału wraz z kierownikiem magazynu
  • wprowadzanie nowych technologii/udoskonaleń na produkcji

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność pon-piątek + jedna sobota w miesiącu
  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych
  • atutem: doświadczenie przy pracach związanych z konstrukcjami stalowymi i/lub budownictwem modułowym
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi AutoCAD + pakiet OFFICE

Oferujemy:

  • umowę o pracę (możliwe zlecenie lub B2B);(okres próbny na umowę zlecenia)
  • ciekawą pracę z doświadczonym zespołem
  • rozwój i praktyczną wiedzę nt. zarządzania produkcją
  • stabilne wynagrodzenie zależne od wyników pracy i posiadanych umiejętności

Ogłoszenie archiwalne