Oferta pracy

Inżynier Budowy

DOM-BUD M. Szaflarski Sp. J.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Główne zadania:

  • Wsparcie kierownika budowy (prowadzenie dokumentacji, zestawienia materiałów, przygotowanie zapytań ofertowych i zamówień).
  • Prowadzenie biura obsługi klienta.
  • Kontakt z klientami oraz prowadzenie zmian lokatorskich.
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Własny samochód (zwroty kosztów przejazdów między inwestycjami).
  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku budownictwo (I stopień).
  • Komunikatywność, cierpliwość.
  • Chęć do zdobywania wiedzy.
  • Doświadczenie nie jest wymagane.
  • Znajomość paragramu do kosztorysowania (Zuzia, Norma Pro).
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Dobre warunki finansowe.
  • Wsparcie przygotowawcze.
  • Perspektywę rozwoju.
  • Stabilne godziny pracy.
  • Po okresie próbnym pakiet medyczny LuxMed oraz sportowy OK System
  • Telefon służbowy.
  • Pracę tylko i wyłącznie na terenie Krakowa.

Prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy