Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

LIBBUD PLUSO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Zakres obowiązków m.in.:

  •  nadzór nad prowadzonymi pracami;
  •  przedmiarowanie robót;
  • kalkulacja prac budowlanych;
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót.
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy realizacji poszczególnych prac (raporty, rozliczenia)

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości programów AutoCad, pakiet MS Office,
  • znajomości podstaw kosztorysowania;
  • odpowiedzialności, dyspozycyjności, samodzielności, komunikatywności,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • stabilność zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne