Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

WB PROJEKT sp. z o.o.O firmie

  • Balicka 291
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

WB PROJEKT sp. z o.o.

Balicka 291

Kraków

WB PROJEKT SP. z o.o. jest działającą od ponad 20 lat firmą budowlaną, która pozyskuje zlecenia z rynku zamówień prywatnych i publicznych.

Realizujemy zadania jako Generalny Wykonawca w segmencie budownictwa biurowego, mieszkalnego oraz użyteczności publicznej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac podwykonawców;
  • Nadzór bezpośredni nad realizacją inwestycji zgodnie z przyjętym harmonogramem;
  • Dbałość o wysoką jakość prowadzonych robót;
  • Egzekwowanie i przestrzeganie przepisów prawa budowlanego i bhp;
  • Rozliczenia kontraktów firm podwykonawczych oraz uczestniczenie w odbiorach robót;
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz Projektantami;
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji budowy oraz nadzór nad jej przygotowaniem;
  • Tworzenie obmiarów, kosztorysów harmonogramów;
  • Udział w pracach ofertowych;

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe - budowlane;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność współpracy z Podwykonawcami;
  • Dobra znajomość obsługi MS Office oraz Autocad;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w pracach wykończeniowych obiektów biurowych lub w budowie budynków mieszkalnych

Wraz z aplikacją prosimy o składanie aktualnego CV.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • Elastyczność względem formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Współpracę przy realizacji prestiżowych projektów biurowych;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Praca w Krakowie lub okolicy w promieniu do 80 km;
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu;

Ogłoszenie archiwalne