Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

BTH Instalacje Spółka z o.o.

Christo Botewa 2b

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w rozliczaniu prac podwykonawców w oparciu o wymagania kontraktu

  • opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu tj. raportów z przebiegu prac na budowie

  • udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji

  • koordynowanie zamówień materiałów, sprzętu, transportu i usług

  • współpraca z kierownikiem budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • wielozadaniowość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.

  • Szansę realnego awansu oraz pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

  • Przyjazną atmosferę w firmie wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

Spółka BTH Instalacje działa od 2000 roku, główne zadania realizuje przede wszystkim w szeroko rozumianej branży budowlanej. Zakres działalności spółki można podzielić na dwa sektory:

- wykonawstwo prac budowlano-montażowych związanych z realizacją instalacji przemysłowych, sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji oraz sieci sanitarnych;

- generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych i wielkopowierzchniowych.

W ramach swojej działalności firma wykonuje również prace remontowe w systemach techniki wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej, a także świadczy inne usługi budowlane.

Firma BTH Instalacje Sp. z o.o. przyjmie do pracy Inżyniera Budowy Instalacje Sanitarne.

Przewiń do profilu firmy