Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

GRUPA PBI Sp. z o.o.

  • Kolejowa 10e, Kraśnik
    Kraśnik, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kolejowa 10e

Kraśnik

Twój zakres obowiązków

  • nadzór inwestorski nad procesem wznoszenia budowli oraz budynków biurowych, przemysłowych oraz mieszkalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą,

  • koordynacja, współpraca i dozór prac ekip budowlanych PBI,

  • zarządzanie procesem budowlanym, w tym organizacja robót i nadzór nad harmonogramem,

  • kontrola zasad BHP i OŚ na budowie,

  • współpraca przy sporządzaniu dokumentacji i opracowań związanych z realizacją inwestycji,

  • raportowane postępu prac,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość oprogramowania Excel, Word, AutoCad,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, dokładność, efektywność,

Mile widziane

  • doświadczenie budowlane,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie;

  • codziennie nowe wyzwania i brak nudy;

  • dobrą atmosferę pracy.