Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

MAL-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Cała Polska

Michała Mięsowicza 8A

Krosno

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie kierownika budowy w czynnościach związanych z pełnieniem samodzielnych funkcji technicznych na budowie,

  • współuczestnictwo w kontroli jakości wykonywanych robót i wyrobów budowlanych,

  • monitorowanie terminowość dostaw urządzeń i materiałów oraz kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i dokumentacją techniczną,

  • współuczestnictwo w sprawdzaniu i odbiorze robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających,

  • współuczestnictwo w próbach i odbiorach technicznych realizowanych sieci gazowych i innych obiektów,

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy oraz kompletowanie dokumentacji powykonawczej,

  • wspomaganie kierownika budowy w sporządzaniu protokołów i notatek odnośnie zdarzeń istotnych, w tym także nieprzewidzianych mających wpływ na realizację robót,

  • współuczestnictwo w określaniu zakresu robót dodatkowych i wstępnego kosztu wykonania tych robót w przypadku konieczności zastosowania innego rozwiązania, w stosunku do projektu budowlanego powodującego zmianę zakresu i wartości zadania,

  • współuczestnictwo w rozliczaniu rzeczowym i finansowym robót w trakcie realizacji i na etapie zakończenia budowy,

  • po zakończeniu budowy kontroluje faktyczną (w stosunku do podanej w decyzji zarządcy drogi) wielkość powierzchni pasa drogowego zajętego przez sieć gazową.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (zapewniające znajomość teorii w danej specjalizacji zawodowej: energetyka, inżynieria środowiska, inżynieria naftowa, inżynieria gazownicza lub wiertnictwo nafty i gazu),

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne grupa 3E i 3D – (zaaplikuj, nawet jeśli nie posiadasz, a jesteś gotowy uzupełnić),

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, MS Project, Power Point),

  • czynne prawo jazdy kat B,

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w delegacjach obejmujących teren całej Polski.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w rozwijającej się firmie u pewnego pracodawcy,

  • różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe,

  • możliwość rozwoju, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.