Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

BUDREN sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • Szukasz uczciwego, lojalnego i etycznego pracodawcy?
  • W BUDREN stawiamy na ludzi, dlatego tworzymy przyjazne, nowoczesne, międzynarodowe przedsiębiorstwo i chcemy by praca u nas była najlepszym wyborem w branży.
  • Wierzymy w koncept akcjonariatu pracowniczego, który polega na tym by pracownicy firmy brali udział w zarządzaniu i zyskach przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że zaangażowani i oddani członkowie zespołu, którzy się rozwijają i współpracują ze sobą, mogą osiągać najlepsze wyniki. W realizacji naszych ambitnych planów kierujemy się konkretnymi wartościami, które stanowią kręgosłup naszej motywacji i filozofii działania.
  • Poszukujemy kompetentnych i zaangażowanych pracowników

    Dołącz do zespołu Budrenu  – kompetentnych profesjonalistów przepełnionych pasją, których misją jest podnoszenie jakości życia ludzi poprzez budowanie dla nich lepszego otoczenia. Jesteśmy jednostką stabilną i jednocześnie ciągle rozwijająca się, dlatego poszukujemy osób  na stanowisko:  Inżynier Budowy

Więcej informacji na : www.budren.com

Obowiązki:

  • planuje i zgłasza potrzeby dotyczące zespołu, sprzętu i materiałów do Kierownika budowy
  • weryfikuje jakość sprzętu i materiałów
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników
  • prowadzi dokumentację dotyczącą pracy pracowników / sprzętu / podwykonawców / materiałów
  • organizowanie procesu budowy w określonym zakresie
  • zarządza pracą podległych pracowników
  • sporządzanie zestawień zużytych materiałów
  • ocena podległych pracowników
  • przygotowanie zapytań ofertowych

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. „B”
  • znajomość pakietu MS Office i MS Project
  • minimum 1-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • umiejętność zarządzania zespołem (organizacja, przywództwo, motywacja, planowanie, weryfikacja)
  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze budownictwa mostowego / kubaturowego / przemysłowego
  • umiejętności miękkie: empatia, analizowanie potrzeb, myślenie analityczne, słuchanie, pytanie, zmiana perspektyw, zmiana zachowań,
  • budowanie wizerunku, uczenie/doradzanie, budowanie relacji, perswadowanie, zarządzanie stresem

Oferujemy:

  • Różnorodne projekty budowlane, co uniemożliwia nudę i monotonię i czyni pracę ciekawą i interesującą
  • Pracę z wieloma segmentami klientów z rożnych branż i kultur, co pozwala na zdobycie wielowymiarowych doświadczeń
  • Możliwość wykonywania ambitnych zadań mających bezpośrednie przełożenie na wzrost jakości życia i zadowolenie odbiorcy, co daje motywację do działania
  • Szkolenia twarde i miękkie (komunikacja, inteligencja emocjonalna) podnoszące kwalifikacje zawodowe i życiowe
  • Model akcjonariatu pracowniczego, który umożliwia pracownikom branie udziału w zarządzaniu i zyskach przedsiębiorstwa, co bezpośrednio przekłada się na ich zaangażowanie i wzrost jakości pracy
  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym, ambitnym, rozwijającym się, pozytywnie myślącym i wydajnym zespole.
  • Konkretną ścieżkę kariery, umożliwiającą rozwój w strukturze organizacji i pięcie się do góry
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, system wynagrodzeń, auto służbowe, dodatkowe benefity

Ogłoszenie archiwalne