Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Projekt-Solartechnik Group to eksperci w branży PV. Nasza wiedza pochodzi ze zrealizowanych projektów o łącznej mocy przekraczającej 200 MW w całej Europie. Naszą wizytówką w bogatym portfolio zrealizowanych projektów jest jedna z największych elektrowni fotowoltaicznych w Europie, farma zlokalizowana w miejscowości Bautzen we wschodniej części Niemiec o mocy 38 MW. Projekt został zrealizowany na powierzchni ponad 70 hektarów, a w trakcie samego montażu zaangażowane w prace było ponad 130 osób. Więcej informacji na temat firmy: www.projekt-solartechnik.pl

    Obowiązki:

    • organizacja i kontrola realizacji robót instalacyjnych i budowlanych,
    • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
    • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót,
    • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
    • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji,
    • wyjazdy służbowe do miejsc realizowanych projektów.

    Wymagania:

    • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość dowolnego języka obcego.

    Oferujemy:

    • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży,
    • premie uzależnione od wyniku finansowego firmy i działu PV,
    • elastyczny czas pracy,
    • szkolenia i rozwój zawodowy,
    • możliwość udziału w ciekawych projektach,
    • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Projekt Solartechnik z siedzibą w Czerniewicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
    Informujemy, że Administratorem danych jest Projekt Solartechnik  z siedzibą w Czerniewicach przy ul. Południowej 11A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.