Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    DEV POL Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni :

    INŻYNIERA BUDOWY
    Miejsce pracy: teren całego kraju

    Istniejemy na rynku budowlanym od 2003 roku. Prowadząc działalność na terenie całej Polski, ukończyliśmy ponad 250 realizacji w zakresie Generalnego Wykonawstwa i kompleksowego zarządzania Procesem Inwestycyjnym.

    Główne obszary działalności firmy Dev Pol Sp. z o.o.: to kompleksowa budowa oraz modernizacja stacji paliw i lokali gastronomicznych na terenie całej Polski, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe, a także remonty i modernizacja lokali usługowych.

    Opis stanowiska :

    • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną. Praca pod nadzorem kierownika budowy.
    • Organizowanie i koordynacja prac na budowie.
    • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.
    • Monitoring kosztów budowy.
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy.
    • Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót.
    • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.
    • Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

      Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
    • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
    • Gotowość do wyjazdów w delegacje (praca na terenie całego kraju).
    • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office.
    • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.
    • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi lub chęć do ich zdobycia w przyszłości.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Nastawienie na wieloletnią współpracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Program szkoleń.
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV klikając w przycisk aplikowania.