Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

MIRBUD S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie

  • realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania

  • przepisów BHP

  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika budowy / kontraktu

  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót

  • koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej

  • prowadzenie i weryfikacja książki obmiarów robót

  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa

  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office (Word, Excel)

  • zaangażowanie w realizowane projekty

  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

  • gotowość do pracy na terenie całego kraju

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole