Oferta pracy

Inżynier Budowy

Keller Polska Sp. z o.o

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie na bieżąco prac budowlanych, kontakt z inwestorem, przeprowadzanie odbiorów

  • Przygotowanie produkcji zapewniające prawidłową realizację budowy

  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej

  • Kontrola wykonanych prac przez firmy podwykonawcze

  • Koordynowanie robót z innymi Podwykonawcami

  • Stała kontrola stanu BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (budowlane lub techniczne budowlane)

  • Biegła obsługa komputera (MS Office, AutoCad, inne programy potrzebne przy realizacji budów)

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

  • Znajomość technologii oferowanych przez Keller Polska (mile widziane)

  • Znajomość rosyjskiego/niemieckiego/angielskiego (mile widziane)

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży

  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach

  • Karta sportowa i dofinansowanie wypoczynku

  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

  • Innowacyjność w codziennej pracy

  • Przyjazna atmosfera pracy

Keller Polska Sp. z o.o. należy do firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki.

Przewiń do profilu firmy