Oferta pracy

Inżynier budowy

Antal Engineering & Operations

  • Legnica, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, zlokalizowanej w okolicach Wrocławia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową
  • przygotowanie oraz kontrola harmonogramu robót budowlanych
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • współpraca z firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub architektura,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy.
  • mile widziane uprawnienia budowlane,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość przepisów prawa budowlanego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne