Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Spec Bau Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją kontraktu, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji, weryfikacja dokumentacji projektowej dla powierzonego zakresu robót,

  • nadzór podwykonawców i sił własnych w zakresie prawidłowego wykonania robót, BHP, logistyki,

  • wsparcie w rozliczeniu podwykonawców

  • kontakt z Inspektorem nadzoru

  • raportowanie do Kierownika Budowy i Kierownika Projektu, ścisła współpraca z innymi działami,

  • kontraktacja podwykonawców

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata – obiekty mieszkaniowe, biurowe lub halowe

  • znajomość programu MS Office i AutoCad

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność,

  • w przypadku stanowiska Kierownik Robót uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (ewentualnie blisko pozyskania uprawnień)

  • wykształcenia wyższego technicznego na kierunku BUDOWNICTWO

  • inicjatywy, zaangażowania, skuteczności w realizacji zadań,

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę,

  • firma stawia na inwestycje w pracownika i otwiera możliwość rozwoju,

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesującym projekcie

  • pakiet mulitsport,

  • ubezpieczenie grupowe.

Spec Bau Polska Sp. z o.o.

SPEC BAU POLSKA SP. z o.oSPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to generalnego wykonawcy w branży budowlanej, świadczący zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Jest odpowiedzialna za realizacje m.in. takich inwestycji jak budynek biurowy GPP w Katowicach, halę ICB PHARMA Jaworzno, Uzdrowisko SANTE w Warszawie, Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej, hala produkcyjna Eurobox w Lublińcu. Obecnie jednym z głównych obiektów w trakcie realizacji jest oraz hale produkcyjne i obiekty administracyjne na terenie zakładu Magna Formpol w Tychach, obiekty handlowe wielkopowierzchniowe w Bielsku-Białej, hale przemysłowe na terenie Dolnego Śląska.

Przewiń do profilu firmy

Rozpoczęcie pracy: optymalnie marzec 2021 (inne do omówienia)