Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

RISER.domy Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koniec realizacji – grudzień 2021r.

  • praca przy realizacji osiedla 11 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w technologii szkieletowej (system modułowy Wood Core House)

  • praca w systemie zarządzania inwestycją budowlaną – w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy

  • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców, nadzorowanie jakości wykonanych robót

  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót

  • tworzenie zapotrzebowania na materiały i sprzęt na budowę

  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • dbanie o odpowiedni stan BHP na budowie

  • raportowanie z przebiegu inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wykonawczym – mile widziane doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym (wraz z drogami i sieciami wewnętrznymi)

  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), programu AutoCAD

  • umiejętność czytania kosztorysów

  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, umiejętność pracy z zespole, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej, z ugruntowaną pozycją na rynku – po zakończeniu inwestycji w Łodzi oferujemy możliwość stałej współpracy przy naszych realizacjach na Śląsku

  • solidne wdrożenie

  • Kandydatom ze Śląska, otwartym na tymczasową pracę w delegacji, zapewniamy dodatek delegacyjny, zwrot kosztów podróży, zakwaterowanie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem

  • dodatkowe benefity tj. karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK

  • imprezy integracyjne

RISER.domy Sp. z o.o.

Jesteśmy generalnym wykonawcą ze Śląska. Specjalizujemy się w projektowaniu

i kompleksowej budowie domów w stanie surowym i deweloperskim. W naszej ofercie znajdują się domy tradycyjne, energooszczędne, pasywne, a także domy w technologii szkieletowej. Stawiamy na jakość i rzetelność wykonawstwa.

www.riserdomy.pl

Przewiń do profilu firmy