Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

BUDOMALO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przełożonego w organizacji i nadzorowaniu robót pod względem jakościowym i terminowym

  • monitorowanie i kontrola podwykonawców lub sił własnych w ramach posiadanych kwalifikacji

  • aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji – sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych,

  • zbieranie ofert od kontrahentów i ich analiza - przygotowywanie zestawień,

  • sprawdzanie i sporządzanie obmiarów robót,

  • wysyłanie zamówień materiałowych,

  • bieżące administrowanie i archiwizacja dokumentami budowy,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • przestrzeganie przepisów BHP i monitorowanie ich przestrzegania na budowie

  • aktywna współpraca z zespołem i przełożonym.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe - budowlane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem,

  • rozumienie procesu budowlanego i podstawowych procedur administracyjnych towarzyszących realizacji projektu,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu,

  • otwartość na wiedzę i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad.

  • mile widziane Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • Pracę w ciekawym zespole ludzi,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

BUDOMAL

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w regionie łódzkim. Już od ponad 17 lat w ramach swojej działalności oferuje usługi związane z montażem i konserwacją wind. Naszymi windami każdego dnia porusza się kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Łodzi i okolic.

Przewiń do profilu firmy