Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

EBS BUD Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością prac na wyznaczonych odcinkach

  • Weryfikację dokumentacji projektowej i prowadzenie wyjaśnień i ustaleń z podwykonawcami

  • Bieżące wykonywanie poleceń kierownika budowy

  • Wykonywanie przedmiarów na potrzeby budowy

  • Zamawianie materiałów budowlanych u dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej

  • Uprawnienia budowlane będą atutem w ścieżce awansu

  • Umiejętność sprawnego odczytywania projektów, również w programie Auto Cad

  • Bardzo dobrą organizację pracy

  • Inicjatywę w działaniu

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Realizację ambitnych technicznie zadań

  • Poszerzanie wiedzy technicznej poprzez udział w ciekawych realizacjach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

EBS BUD Sp. z o.o.

EBS BUD Sp. z o.o. to firma budowlana działająca jako Generalny Wykonawca o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w zakresie realizacji inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i publicznych.

Przewiń do profilu firmy