Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • terminowa i jakościowa realizacja powierzonych robót budowlanych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • pomoc w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji budowy,
  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż.,
  • poszukiwanie podwykonawców, kontrola realizacji ich robót oraz pomoc przy ich rozliczaniu,
  • składanie zamówień materiałowych na podstawie projektów i nadzór nad dostawcami materiałów budowlanych,
  • raportowanie postępów określonych robót do kadry nadzorczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),
  • dobra znajomość programu AutoCad,
  • umiejętność negocjowania będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • zaangażowanie, systematyczność, sumienność, punktualność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów w kraju oraz możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy

Inżynier budowy, Łódź