Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

Dom Pełen Energii

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów;

  • kontakt z Inwestorami;

  • współpraca z podwykonawcami i nadzór zleconych prac;

  • współpraca z kierownikiem budowy;

  • nadzorowanie procesu budowy, zgodnie z kosztorysem i zawartą a umową z Inwestorem.

Nasze wymagania

  • absolwent studiów na kierunku budownictwo, lub student ostatniego roku;

  • praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego;

  • umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa;

  • asertywność;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta;

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • posiadasz chęć rozwoju;

  • jesteś kreatywny;

  • potrafisz i chcesz rozwiązywać problemy;

  • posiadasz umiejętność myślenia przyczynowo – skutkowego;

  • jesteś osobą optymistyczną i uśmiechniętą.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, bądź umowę o pracę;

  • pełne wsparcie techniczne;

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • zadaniowy czas pracy;

  • stabilną pracę w firmie o znakomitej atmosferze;

  • współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy;

  • możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów.

Dom Pełen Energii to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się budową domów energooszczędnych. Z pasją tworzymy budynki, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wszystkim spełniają marzenia naszych Klientów o własnym domu.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli posiadasz wykształcenie budowlane, masz doświadczenie przy koordynacji prac związanych z budowami, jesteś sympatyczną i optymistyczną osobą, chcesz pracować w dobrym, zgranym zespole i masz ambicje, aby rozwijać się wraz z ogólnopolskim wzrostem naszej firmy, złóż swoją aplikację na stanowisko: Inżynier budowy