Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

PAGMA-BUD sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców w zakresie wykonywanych prac
  • znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • weryfikacja postępu prac i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót
  • nadzór nad podwykonawcami i dostawcami
  • dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w obiektach kubaturowych o funkcji mieszkalnej wielorodzinnej
  • wykształcenie budowlane kierunkowe
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Auto CaD)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Norma-Pro
  • umiejętność pracy w zespole, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do stanowiska, doświadczenia i umiejętności kandydata

PAGMA-BUD sp. z o.o. sp.k.

Firma Pagma Bud Sp. z o.o., s.k jest firmą specjalizującą się w robotach ogólnobudowlanych. Realizujemy budowy, przebudowy i remonty:

• obiekty zamieszkania zbiorowego

• obiektów użyteczności publicznej

• obiektów służby zdrowia

• lokali usługowych

Inżynier Budowy, Łódź