Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowanie materiałów przetargowych.
  • Pomoc w załatwianiu wszystkich urzędowych i administracyjnych spraw w Urzędach.
  • Prowadzenie administracji nadzoru inwestorskiego (protokoły, raporty, poczta, itp.)
  • Uczestniczenie w bieżącej kontroli prowadzonych robót na placu budowy.
  • Pomoc w wypełnianiu obowiązków inspektorom nadzoru.
  • Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.
  • Bieżący kontakt z uczestnikami procesu budowlanego.
  • Codzienna obecność w pracy (od poniedziałku do piątku).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie budowlane lub pokrewne (branża ogólnobudowlana, sanitarna i elektryczna) – mile widziana osoba ostatniego roku studiów zaocznych.
  • Obsługa komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Chęć do rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Mile widziane

  • Kosztorysowanie.
  • Znajomość programów CAD, MS Office.
  • Doświadczenie przy realizacji lub nadzorze prac budowlanych.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem.
  • Gwarantujemy pracę przy dużych i ciekawych inwestycjach.

UNI-FORM Sp. z o.o. Sp. K.

„UNI-FORM” to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju – architektów, projektantów, inżynierów i menadżerów zajmujących się zarządzaniem projektami w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, drogowego. Pełnimy rolę inspektora nadzoru inwestorskiego w wielu branżach, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, itp. Świadczymy również usługi projektowe w zakresie budownictwa kubaturowego.

Prężnie rozwijająca się pracownia zatrudni ARCHITEKTA z uprawnieniami do sporządzania projektów budowlanych, wykonawczych itp. Znajomość programu AutoCad (warunek konieczny).

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIERA BUDOWY (z uprawnieniami lub bez).

Miejsce pracy - Łódź.

Inżynier Budowy, Łódź