Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

Dom Pełen EnergiiO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie budów domów jednorodzinnych
  • Kontakt z Inwestorami
  • Współpraca z podwykonawcami i nadzór zleconych prac
  • Współpraca z kierownikiem budowy
  • Nadzorowanie procesu budowy, zgodnie z kosztorysem i zawartą a umową z Inwestorem

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów na kierunku budownictwo, lub student ostatniego roku
  • Praktyczna wiedza z przebiegu procesu budowlanego
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, prezentacji i doradztwa
  • Asertywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Posiadasz chęć rozwoju
  • Jesteś kreatywny
  • Potrafisz i chcesz rozwiązywać problemy
  • Posiadasz umiejętność myślenia przyczynowo – skutkowego
  • Jesteś osobą optymistyczną i uśmiechniętą

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, bądź umowę o pracę
  • Pełne wsparcie techniczne
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zadaniowy czas pracy
  • Stabilną pracę w firmie o znakomitej atmosferze
  • Współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów

Dom Pełen Energii

Dom Pełen Energii to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się budową domów energooszczędnych. Z pasją tworzymy budynki, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wszystkim spełniają marzenia naszych Klientów o własnym domu.

Inżynier budowy, Łódź