Oferta pracy

Inżynier budowy

EPCM Executive Search

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Możesz dołączyć do nowej spółki GW na dużą inwestycję realizowaną dla międzynarodowego inwestora i podlegać pod Zarząd bardzo dobrze znający branżę i proces budowlany. Firmę wyróżnia zgrany zespół ludzi, którzy zdobyli doświadczenie na najtrudniejszych inwestycjach budowlanych. Jesteśmy na początkowym etapie rozwoju, dlatego możliwości rozwoju są większe niż w ukształtowanych spółkach. Pracujemy według sprawdzonych standardów i wyłącznie dla wybranych inwestorów.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynowanie robót budowlanych

  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy

  • Zamawianie potrzebnych materiałów i sprzętu zgodnie z harmonogramem

  • Współpraca z Kier. Budowy/Kier. Kontraktu

  • Bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta

  • Uczestniczenie w odbiorach z inspektorami

  • Realizacja procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (min, inżynierskie)

  • Obsługi komputera, MS Office, AutoCad

  • Odpowiedzialność i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy

  • Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, otwartości i dążenia do wyznaczonego celu

  • Doświadczenie w branży budowlanej po stronie Generalnego Wykonawcy lub Podwykonawcy przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną - mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomości języka obcego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale

  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego

  • Szkolenia językowe

  • Komputer, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.