Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „VARITEX Construction” Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeromskiego 96 z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeromskiego 96 (Pracodawca, Administrator danych) lub bezpośrednio na adres e-mail [email protected]: 1/ wyraża Pan/Pani zgodę na udział w postępowaniu rekrutacyjnym, 2/ potwierdza Pan/Pani zapoznanie się z Klauzulą informacyjną zamieszczoną poniżej, 3/ wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych w procesie rekrutacji, a także po jego zakończeniu w przypadku zatrudnienia, Pana/Pani danych osobowych wykraczających poza wymóg ustawowy, a zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem, dla potrzeb niezbędnych dla jego realizacji i dokumentacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwanym dalej RODO.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

VARITEX CONSTRUCTION sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych

  • Koordynacja robót firm podwykonawczych oraz nadzór nad pracami sił własnych

  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych z wykonawcami oraz klientami

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją budowlaną

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • Sporządzanie wycen zmian lokatorskich dla działu sprzedaży

  • Współpraca z Działem Zamówień

  • Współpraca z Zespołem Projektowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo ogólne)

  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę na budowie na terenie województwa łódzkiego

  • Indywidualne podejście do pracownika

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w codziennej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na stanowisko Kierownika Robót lub Junior Project Managera

  • Udział w ciekawych wyzwaniach inżynierskich

  • Dostęp do programu Multisport/Medicover

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku budowlanym już od ponad 25 lat. Firma jest generalnym wykonawcą wielu inwestycji komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej na terenie Łodzi jak również całego kraju. Wszystkie projekty wykonujemy w sposób rzetelny i sprawny z zachowaniem optymalnych terminów realizacji oraz zapewnieniem kompleksowej obsługi inwestycji.

Przewiń do profilu firmy