Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

MATBUD Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót na powierzonym zakresie,

  • Koordynacja i planowanie prac podwykonawców oraz podległych inżynierów,

  • Kontrola jakości realizowanych robót, udział w odbiorach z Inwestorem i podwykonawcami,

  • Analiza przyjętych rozwiązań pod katem ich efektywności i prawidłowości,

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zamiennych (optymalizacji),

  • Znajdowanie, rozwiązywanie problemów technicznych dot. powierzonego odcinka prac,

  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z dokumentacją,

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Znajomość programów AutoCad,

  • Dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Prywatna opieka medyczna.

O nas

Nasza Firma zajmuje się Generalnym Wykonawstwem dużych Inwestycji kubaturowych w kompleksowym zakresie usług budowlanych. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie dla cenionych, znanych polskich Inwestorów. W swojej branży oferujemy nowoczesne rozwiązania i rzetelne wykonanie dzięki czemu zdobyliśmy niepodważalne zaufanie naszych klientów biznesowych.