Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Kamar Construction Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Główne zadanie Inżyniera Budowy to, pomoc w  zarządzaniu procesem budowlanym związanym ze wznoszeniem konstrukcji budynku. Do najczęstszych obowiązków należą:

koordynacja brygad ciesielskich, zbrojarskich i murarskich

wyliczanie i zamawianie materiałów budowlanych (stali zbrojeniowej, betonu itp.)

Organizacja sprzętu budowlanego (szalunki, dźwigi itp.)

Inżynierowie na naszych budowach w zależności od wielkości projektu pracują w zespołach minimum dwuosobowych, tak aby zastępować się wzajemnie, co pozwala uniknąć zbędnych nadgodzin oraz umożliwia bezproblemowe korzystanie z wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom takich jak urlopy wypoczynkowe, okolicznościowe czy zdrowotne.

Nasze wymagania

Wymagania:

Poszukujemy osób przede wszystkim zaangażowanych w swoją pracę i odpowiedzialnych, kreatywnych wykazujących się dużą samodzielnością, które nie boją się samodzielnie podejmować decyzji.

Osoby aplikujące na niniejsze stanowisko powinny posiadać wykształcenie budowlane.

Mile widziane będzie doświadczenie w kierowaniu robotami stanu surowego.

To oferujemy

Wychodzimy z założenia, że pracujemy po to żeby żyć a nie żyjemy po to żeby pracować, stąd z całą pewnością możemy zaoferować sporą satysfakcję z pracy, miła i przyjazną atmosferę oraz poszanowanie wszystkich praw pracowniczych, dużo wykraczające poza ramy określone prawem pracy.

Oferujemy:

Interesującą i pełną wyzwań pracę przy dużych projektach budowlanych.

Praca na terenie Warszawy, Łodzi lub Poznania

System premiowy

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie uprawnień budowlanych

Niezbędne narzędzia pracy

O nas

KAMAR CONSTRUCTION Sp. z o.o. istnieje od 2014 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji stanu surowego budynków kubaturowych.

Pracujemy bezpośrednio z Inwestorami, Deweloperami oraz Generalnymi Wykonawcami w największych miastach w Polsce.

Zrealizowaliśmy już ponad 50 dużych kontraktów budowlanych o łącznej wartości przekraczającej 50 mln złotych.

Więcej o nas na www.kamarconstruction.pl