Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Vantage Development S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców – budownictwo mieszkaniowe;
  • Realizacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, plan organizacji robót, plan jakości, kontroli i badań;
  • Nadzór nad planowaniem dostaw i ich terminowością;
  • Przygotowanie dokumentacji budowy;
  • Kontrola jakości robót budowlanych oraz BHP;
  • Kontakt z urzędami administracji publicznej;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów;
  • Sporządzanie rozliczeń;
  • Czynne uczestnictwo w przygotowaniu nowych inwestycji;
  • Udział w odbiorze końcowym.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 - letnie doświadczenie przy realizacji obiektów mieszkaniowych lub biurowych;
  • Znasz w praktyce przepisy budowlane i procedury związane z inwestycjami budowlanymi;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane budownictwo);
  • Twoim dodatkowym atutem są uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

To oferujemy

  • Umowa B2B (działalność gospodarcza);
  • System benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • Możliwość długoletniej współpracy;
  • Możliwość pracy przy realizacjach złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich;
  • Możliwość rozwoju kompetencji (m.in. współpraca z doświadczonym zespołem, liczne szkolenia);
  • Pracę w firmie, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Inżynier Budowy, Łódź